Attributes
- Cartridge: 6.5 PRC
- Die Style: Bullet Seating Die
- Leveringsvekt: 0,227kg
- Frakthøyde: 51mm
- Fraktbredde: 51mm
- Fraktlengde: 152mm
Produktnr.: 749018881
Produsentnr.: S65-PRC
L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Dies, som navnet antyder, har flere funksjoner som sikrer at de som lader har et verktøy som garanterer nøyaktige dybder for setning av kuler. Bygget med slitesterkt rustfritt stål. Micrometer-toppen bruker skala i 0,001" intervaller. Store justeringer gjøres med skruehetten. L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Die, med sin robuste konstruksjon og enkle oppsett, sikrer at eiere har et av de mest nøyaktige verktøyene for setning av kuler tilgjengelig i dag. En annen fordel med Arbor Seaters er at du kan lade kulene dine lange og ta Press og Die med deg til skytebanen for å teste setningsdybden, noe som sparer deg for flere turer til banen! **Skal brukes med en Arbor Press**
Gratis frakt fra kr 2 990.
Restordre. Sendes når kommer til lager. Leveringstid ca 4-12 uker fra USA lager.
L.E. Wilson Mikrometer Top Bullet Seater Dies, som navnet antyder, har flere funksjoner som sikrer at omreloadere har et verktøy som garanterer nøyaktige kule-settedybder.
L.E. Wilson Mikrometer Top Bullet Seater Die, med sin robuste konstruksjon og brukervennlige oppsett, sikrer at brukerne har et av de mest nøyaktige kule-setteverktøyene tilgjengelig i dag. En annen fordel med Arbor Seaters er at du kan laste kulene dine langt og ta Press og Die med deg til skytebanen for å teste settedybden, noe som sparer deg for flere turer til banen!
For bruk med en Arbor Press.
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.