Attributes
- Cartridge: 7 mm - 08 Remington
- Die Style: -
- Leveringsvekt: 0,431kg
- Frakthøyde: 38mm
- Fraktbredde: 46mm
- Fraktlengde: 147mm
Produktnr.: 749017520
Produsentnr.: S7M-08
L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Dies, som navnet antyder, har flere funksjoner som sikrer at de som lader har et verktøy som garanterer nøyaktige dybder for setning av kuler. Bygget med slitesterkt rustfritt stål. Micrometer-toppen bruker skala i 0,001" intervaller. Store justeringer gjøres med skruehetten. L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Die, med sin robuste konstruksjon og enkle oppsett, sikrer at eiere har et av de mest nøyaktige verktøyene for setning av kuler tilgjengelig i dag. En annen fordel med Arbor Seaters er at du kan lade kulene dine lange og ta Press og Die med deg til skytebanen for å teste setningsdybden, noe som sparer deg for flere turer til banen! **Skal brukes med en Arbor Press**
Gratis frakt fra kr 2 990.
Leveringstid ca. 14-21 dager.
L.E. Wilson Mikrometer Topp Kule Setter Dies, som navnet antyder, har flere funksjoner som sikrer at de som lader, har et verktøy som garanterer nøyaktige dyp for kule-setting.
L.E. Wilson Mikrometer Topp Kule Setter Die, med sin robuste konstruksjon og brukervennlige oppsett, sikrer at eiere har et av de mest nøyaktige kule-setteverktøyene tilgjengelig i dag.
En annen fordel med Arbor Seaters er at du kan laste kule dine lange og ta Press og Die med deg til banen for å teste dybden på setningen, noe som sparer deg for flere turer til banen!
Brukes med en Arbor Press.
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.