Attributes
- Cartridge: 6 mm XC
- Die Style: -
- Leveringsvekt: 0,408kg
- Frakthøyde: 41mm
- Fraktbredde: 147mm
- Fraktlengde: 46mm
Produktnr.: 749017517
Produsentnr.: S6M-XC
L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Dies, som navnet antyder, har flere funksjoner som sikrer at de som lader har et verktøy som garanterer nøyaktige dybder for setning av kuler. Bygget med slitesterkt rustfritt stål. Micrometer-toppen bruker skala i 0,001" intervaller. Store justeringer gjøres med skruehetten. L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Die, med sin robuste konstruksjon og enkle oppsett, sikrer at eiere har et av de mest nøyaktige verktøyene for setning av kuler tilgjengelig i dag. En annen fordel med Arbor Seaters er at du kan lade kulene dine lange og ta Press og Die med deg til skytebanen for å teste setningsdybden, noe som sparer deg for flere turer til banen! **Skal brukes med en Arbor Press**
Gratis frakt fra kr 2 990.
Leveringstid ca. 14-21 dager.
L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Dies, som navnet antyder, har flere funksjoner som sikrer at omreloadere har et verktøy som garanterer nøyaktige dybder for setting av kuler.
L.E. Wilson Micrometer Top Bullet Seater Die, med sin robuste konstruksjon og brukervennlige oppsett, sikrer at eiere har et av de mest nøyaktige verktøyene for kule-setting tilgjengelig i dag. En annen fordel med Arbor Seaters er at du kan laste kulene dine lange og ta Press og Die med deg til skytebanen for å teste settedybden, noe som sparer deg for flere turer til banen!
Skal brukes med en Arbor Press
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.