SWAMPFOX OPTICS WARHAWK PRECISION 3-15X50MM FFP ILL. SHARPSHOOTER MOA BLACK
WARHAWK PRECISION 3-15X50MM FFP ILL. SHARPSHOOTER MOA BLACK
Filtre:
Varianter
Filtre:
Variations:
Varianter:
-10 %
Batteri: CR-2032 Click Value: 1/4 MOA Eye Relief: 3.80'' Finish: Black Focal Plane: First Illumination: Yes Lengde: 14.37'' Max Magnification: 15x Min. Magnification: 3x Model Number: Warhawk Tactical Objektivstørrelse: 50mm Retikkel: IR MOA Rørdiameter: 34mm Vekt: 2.08 lbs Produktnr.: 430105814
På lager
-10 %
Batteri: CR-2032 Click Value: 0.1 MIL Eye Relief: 3.80'' Finish: Black Focal Plane: First Illumination: Yes Lengde: 14.37'' Max Magnification: 15x Min. Magnification: 3x Model Number: Warhawk Tactical Objektivstørrelse: 50mm Retikkel: IR Mil Rørdiameter: 34mm Vekt: 2.08 lbs Produktnr.: 430105815
På lager
-10 %
Priser inkl. mva. pluss levering
Produktnr.: 430105814
Produsentnr.: TWK31550-3M
889157000992 Warhawk er Swampfox Optics' nyeste serie av presisjonsriflesikter med høy forstørrelse, som har krystallklart glass, solid konstruksjon og intelligente FFP Sharpshooter retikler. Fremragende egenskaper inkluderer et 34 mm hovedrør for overlegen justeringsrekkevidde og nattsyn-kompatibel retikkelbelysning. Warhawk har brukervennlige null-resetterbare, låsbare måltårn, side-monterte parallax- og retikkelbelysningsjusteringer, samt en rask fokuseringsøye for alltid å holde retikkelen skarp. EGENSKAPER: Forstørrelse: 3-15x Rørlengde: 34 mm Objektivlinse diameter: 50 mm Utgangspupill (mm): 8 mm (3x) -- 3 mm (15x) Øyeavstand (in): 3.8" - 3.4” FOV @ 100 Yards (ft): 39.1' (3x) – 8’ (15x) Klikkverdi: 0.25 MOA/0.1 MIL Parallaxinnstilling: 10 Yards – Uendelig Reise per rotasjon: 60 Klikk/ 15 MOA Maks høydejustering: 90 MOA Maks vindjustering: 90 MOA Linsebelegg: Fullt multi-belegg/Anti-tåke/Hydrofobisk Retikkel: Sharpshooter MOA Fokalplan: Første fokalplan Rask fokuseringsdiopter: Ja, -2 til +2 Tårnstil: Push/Pull Låsbare tårn med nullresetting Vanntett vurdering: IPX7 Støtbestandighet: 1,100 G-krefter
På lager 9 stk. på lageret i USA
1
-10 %
1
Leveringstid ca. 14-21 dager.
Leveringstid ca. 14-21 dager.
Ingen kostnader før vi sender.
Ingen kostnader:
Kredittkortet ditt blir ikke belastet når du legger inn bestillingen.
Ingen forpliktelser:
Ikke før forsendelse:
Kredittkortet ditt blir først belastet når vi sender bestillingen. Ikke før.
  • Klar optikk og byggekvalitet
  • Intelligent FFP retikkelbelysning
  • Vanntett og støtbestandig
Beskrivelse Specification Kundeanmeldelser Accessories
-10 %
-10 %
Beskrivelse:
Vis original (engelsk)
Oppdag den nyeste presisjonen innen riflesikter!
Fremragende funksjoner:
  • Forstørrelse: 3-15x
  • Røret Diameter: 34mm
  • Objektiv Linse Diameter: 50mm
  • Utgangspupill (mm): 8mm (3x) – 3mm (15x)
  • Øyeavstand (tommer): 3.8" - 3.4”
  • FOV @ 100 Yards (fot): 39.1' (3x) – 8’ (15x)
  • Klikk Verdi: 0.25 MOA/0.1 MIL
  • Parallax Innstilling: 10 Yards – Uendelig
  • Reise Per Rotasjon: 60 Klikk/ 15 MOA
  • Maks Høydejustering: 90 MOA
  • Maks Vindjustering: 90 MOA
  • Linsebelegg: Fullt Multi-Coated/Anti-Fog/Hydrophobic
  • Retikkel: Sharpshooter MOA
  • Fokalplan: Første Fokalplan
  • Rask Fokus Diopter: Ja, -2 til +2
  • Turret Stil: Push/Pull Locking Turrets med Zero Reset
  • Vanntett Vurdering: IPX7
  • Støtmotstand: 1,100 G Krefter
Vilkår for kjøp
Dette produktet er kun tilgjengelig for salg i Norge
Attributes
  • Batteri:
    CR-2032
  • Click Value:
    1/4 MOA
  • Click Value: 1/4 MOA
  • Eye Relief:
    3.80''
  • Finish:
    Black
  • Focal Plane:
    First
  • Illumination:
    Yes
  • Length:
  • Max Magnification:
    15x
  • Min. Magnification:
    3x
  • Model Number:
    Warhawk Tactical
  • Objective Size:
    50mm
  • Reticle:
    IR MOA
  • Tube Size:
    34mm
  • Weight:
    2.08 lbs
  • Leveringsvekt: 0,998kg
  • Frakthøyde: 62mm
  • Fraktbredde: 82mm
  • Fraktlengde: 393mm
  • UPC: 889157000992
Elementdetaljer
Dette produktet inneholder et batteri.
US eksport klassifisering: 0A504.a
Kundeanmeldelser
Kundevurderinger (0)
0 / 5
-10 %
-10 %