SWAMPFOX OPTICS WARHAWK PRECISION 3-15X50MM FFP ILLUM. RECCE MIL BLACK
WARHAWK PRECISION 3-15X50MM FFP ILLUM. RECCE MIL BLACK
Filtre:
Varianter
Filtre:
Variations:
Varianter:
-10 %
Batteri: CR-2032 Click Value: 0.1 MIL Eye Relief: 3.80'' Finish: Black Focal Plane: First Illumination: Yes Lengde: 14.37'' Max Magnification: 15x Min. Magnification: 3x Model Number: Warhawk Tactical Objektivstørrelse: 50mm Retikkel: IR Mil Rørdiameter: 34mm Vekt: 2.08 lbs Produktnr.: 430105815
På lager
-10 %
Batteri: CR-2032 Click Value: 1/4 MOA Eye Relief: 3.80'' Finish: Black Focal Plane: First Illumination: Yes Lengde: 14.37'' Max Magnification: 15x Min. Magnification: 3x Model Number: Warhawk Tactical Objektivstørrelse: 50mm Retikkel: IR MOA Rørdiameter: 34mm Vekt: 2.08 lbs Produktnr.: 430105814
På lager
-10 %
Priser inkl. mva. pluss levering
Produktnr.: 430105815
889157001036 Warhawk er Swampfox Optics' nyeste serie av presisjonsriflesikter med høy forstørrelse, som har krystallklart glass, solid konstruksjon og intelligente FFP Sharpshooter retikler. Fremragende egenskaper inkluderer et 34 mm hovedrør for overlegen justeringsrekkevidde og nattsyn-kompatibel retikkelbelysning. Warhawk har brukervennlige null-resetterbare, låsbare måltårn, side-monterte parallax- og retikkelbelysningsjusteringer, samt en rask fokuseringsøye for alltid å holde retikkelen skarp. EGENSKAPER: Forstørrelse: 3-15x Rørlengde: 34 mm Objektivlinse diameter: 50 mm Utgangspupill (mm): 8 mm (3x) -- 3 mm (15x) Øyeavstand (in): 3.8" - 3.4” FOV @ 100 Yards (ft): 39.1' (3x) – 8’ (15x) Klikkverdi: 0.25 MOA/0.1 MIL Parallaxinnstilling: 10 Yards – Uendelig Reise per rotasjon: 60 Klikk/ 15 MOA Maks høydejustering: 90 MOA Maks vindjustering: 90 MOA Linsebelegg: Fullt multi-belegg/Anti-tåke/Hydrofobisk Retikkel: Sharpshooter MOA Fokalplan: Første fokalplan Rask fokuseringsdiopter: Ja, -2 til +2 Tårnstil: Push/Pull Låsbare tårn med nullresetting Vanntett vurdering: IPX7 Støtbestandighet: 1,100 G-krefter
På lager 2 stk. på lageret i USA
1
-10 %
1
Leveringstid ca. 14-21 dager.
Leveringstid ca. 14-21 dager.
Ingen kostnader før vi sender.
Ingen kostnader:
Kredittkortet ditt blir ikke belastet når du legger inn bestillingen.
Ingen forpliktelser:
Ikke før forsendelse:
Kredittkortet ditt blir først belastet når vi sender bestillingen. Ikke før.
  • Høy forstørrelse og klarhet
  • Robust og vanntett design
  • Første fokalplan retikkel
Beskrivelse Specification Kundeanmeldelser Accessories
-10 %
-10 %
Beskrivelse:
Vis original (engelsk)
Oppdag Warhawk Taktisk Kikkertsikte – presisjon og ytelse i ett!
Spesifikasjoner:
  • Forstørrelse: 3-15x
  • Tubediameter: 34mm
  • Objektivlinsediameter: 50mm
  • Utgangspupill (mm): 8mm (3x) – 3mm (15x)
  • Øyeavstand (in): 3.8" - 3.4”
  • Synsfelt @ 100 Yards (ft): 39.1' (3x) – 8’ (15x)
  • Klikkverdi: 0.25 MOA/0.1 MIL
  • Parallakseinnstilling: 10 Yards – Uendelig
  • Reise per rotasjon: 60 Klikk/ 15 MOA
  • Maks høydejustering: 90 MOA
  • Maks vindjustering: 90 MOA
  • Linsebehandling: Fullt multi-behandlet/Anti-dugg/Hydrofobisk
  • Retikkel: Sharpshooter MOA
  • Fokalplan: Første Fokalplan
  • Rask fokus diopter: Ja, -2 til +2
  • Turret-stil: Push/Pull låsetårn med nullreset
  • Vanntett vurdering: IPX7
  • Støtbestandighet: 1,100 G-krefter
Vilkår for kjøp
Dette produktet er kun tilgjengelig for salg i Norge
Attributes
  • Batteri:
    CR-2032
  • Click Value:
    0.1 MIL
  • Click Value: 0.1 MIL
  • Eye Relief:
    3.80''
  • Finish:
    Black
  • Focal Plane:
    First
  • Illumination:
    Yes
  • Length:
  • Max Magnification:
    15x
  • Min. Magnification:
    3x
  • Model Number:
    Warhawk Tactical
  • Objective Size:
    50mm
  • Reticle:
    IR Mil
  • Tube Size:
    34mm
  • Weight:
    2.08 lbs
  • Leveringsvekt: 0,998kg
  • Frakthøyde: 62mm
  • Fraktbredde: 82mm
  • Fraktlengde: 393mm
  • UPC: 889157001036
Elementdetaljer
Dette produktet inneholder et batteri.
US eksport klassifisering: 0A504.a
Kundeanmeldelser
Kundevurderinger (0)
0 / 5
-10 %
-10 %