Attributes
- Cartridge:
44 Magnum
- Leveringsvekt: 0,136kg
- Frakthøyde: 30mm
- Fraktbredde: 36mm
- Fraktlengde: 86mm
- UPC: 815145020048
Produktnr.: 749003105
Produsentnr.: PMG-44M
815145020048 Den viktigste bruken av en patronhylse gage er for å sette opp 7⁄8"-14 presse-type full lengde resizing dies. En vanlig feil ved omlading er å overdimensjonere messing. Headspace på avfyrte hylser kan raskt og nøyaktig måles ved hjelp av dette verktøyet og en kaliper. Pistol Max Gages: Brukes til å sjekke alle kritiske dimensjoner av pistolhylsen - munn diameter, bunn diameter, kanttykkelse og diameter, hylse total lengde og kule diameter.Leveringstid ca. 14-21 dager.
WILSON PISTOL MAX CASE GAGES er et uunnværlig verktøy for enhver reloader. Denne gagen er spesielt designet for å sikre at dine pistolpatroner oppfyller de nødvendige spesifikasjonene.
Den viktigste bruken av en patronhylse gage er for oppsett av 7⁄8"-14 press type full lengde resizing dies. En vanlig feil ved omlading er å overdimensjonere messing. Headspace på brennte hylser kan raskt og nøyaktig måles ved hjelp av dette verktøyet og en kaliper.
Med WILSON PISTOL MAX CASE GAGES kan du være trygg på at dine pistolhylser er i perfekt stand for presis skyting.
44 Magnum
One Arm shooter approved !!!! 11.01.2018
I do not reload. I have friends that reload solid copper bullets for me. I check every bullet that I buy before I shoot it. This is a fun tool toy for me.
One Arm shooter approved !!!! 10.01.2018
I love tool toys to play with. I check all of my 45 long colt ammo with this tool.
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.