Attributes
- Cartridge:
6.5 mm - 284 Norma
- Die Style:
Bushing Full Length Die Set
- Leveringsvekt: 0,907kg
- Frakthøyde: 51mm
- Fraktbredde: 114mm
- Fraktlengde: 152mm
- UPC: 611760604157
Produktnr.: 749019222
Produsentnr.: 60415
611760604157 INKLUDERER – Type S – Bushing Full Sizing Die Type S – Bushing Neck Sizing Die Competition Seating Die Redding Reloading Equipment har nok en gang etablert et nytt diesett basert på tilbakemeldinger fra kundene. De siste årene har du sett introduksjonen av mange nye sett som National Match, Master Hunter og Premiums som et resultat av endrede trender i kategorien og uttalte ønsker fra kundebasen. Det nyeste, Redding Type S Elite diesett, er også et direkte resultat av kundetilbakemeldinger og er tilgjengelig for 85 forskjellige patroner. Type S Elite-settet består av en Type S Bushing Full Die, en Type S Bushing Neck Die og den enestående Redding Competition Seating Die. Alle Type-S dies bruker en utskiftbar bushing for å kontrollere nakke-diameter og spenning i et intervall på 0,001”. Bushings er tilgjengelige i herdet stål, men også med en TIN (Titanium Nitride) belegg for enda bedre smøreevne. Dette gir håndladeren full kontroll og presisjon når den setter riktig nakke-spenning uten frykt for å overarbeide messing i hylsen. Disse bushings er også fritt flytende for å selvsentere på hylsen for en høyere grad av størrelsesnøyaktighet. Disse funksjonene gir ikke bare en forbedret grad av kontroll, men også betydelige forbedringer i konsistens og nøyaktighet av de endelige ladede patronene.Leveringstid ca. 14-21 dager.
TYPE-S ELITE BUSHING DIE SET, 6.5-284 NORMA BUSHING DIE SET fra REDDING er designet for å gi deg den ultimate kontrollen og presisjonen i håndladingen.
Redding Reloading Equipment har nok en gang etablert et nytt diesett basert på tilbakemeldinger fra kundene. De siste årene har vi sett introduksjonen av mange nye sett som National Match, Master Hunter og Premiums, som et resultat av endrede trender i kategorien og uttalte ønsker fra kundebasen. Det nyeste, Redding Type S Elite diesett, er også et direkte resultat av kundetilbakemeldinger og er tilgjengelig for 85 forskjellige patroner.
Type S Elite-settet består av en Type S Bushing Full Die, en Type S Bushing Neck Die og den enestående Redding Competition Seating Die. Alle Type-S dies bruker en utskiftbar bushing for å kontrollere halsdiameter og spenning ned til 0,001”. Bushings er tilgjengelige i herdet stål, men også med en TIN (Titanium Nitride) belegg for enda bedre smøring. Dette gir håndladeren full kontroll og presisjon når de setter den passende hals-spenningen uten frykt for å overarbeide messing i hylsehalsen.
Dessuten er disse bushings frie og selvsentrene på hylsehalsen for en høyere grad av størrelsesnøyaktighet. Disse funksjonene gir ikke bare en forbedret grad av kontroll, men også betydelige forbedringer i konsistens og nøyaktighet av de endelige ladede patronene.
6.5 mm - 284 Norma
Bushing Full Length Die Set
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.