Attributes
- Leveringsvekt: 0,227kg
- Frakthøyde: 13mm
- Fraktbredde: 13mm
- Fraktlengde: 438mm
- UPC: 817953029718
Produktnr.: 430107565
Produsentnr.: 10-1639-F
817953029718 Geissele Suppressor Alignment Gage (SAG) er et presisjonsverktøy som brukes for å verifisere justeringen av en lyddemper i forhold til løpet på et skytevåpen. Det er viktig å forstå at lengden på lyddemperen vanligvis er mye lengre enn lengden på løpet / munningsenheten / lyddemperens grensesnittgeometri. En liten avvik ved monteringsgrensesnittet betyr et mye større avvik i utløpshullet til lyddemperen. Avvikene fra nominell kan også være additive, noe som forverrer feiljusteringen av lyddemperen. Geissele SAG er laget av herdet stål som er slipt 0.002” under nominell løpet diameter. Utenfor diameteren på SAG er fint bearbeidet og rett til 0.001” over sin lengde. Geissele herder SAG slik at den ikke slites ved glidende eksponering for slipende pulverrester, trekker bort burrer hvis den glir mot feiljusterte baffler, eller lar slipende partikler imbedde seg i overflaten av verktøyet. Det kan være stor variasjon i løpet diameterer og løpet retthet. 0.002” under nominell løpet diameter har vist seg å være den beste størrelsen på SAG som passer de fleste løp. Den lange lengden på SAG justerer verktøyet til løpet; det er ikke nødvendig å ha et veldig stramt verktøy med den lange lengden på Geissele SAG.Leveringstid ca. 14-21 dager.
Geissele Suppressor Alignment Gage (SAG) er et presisjonsverktøy som brukes til å verifisere justeringen av en suppressor i forhold til løpet på et skytevåpen. Det er viktig å forstå at lengden på suppressoren vanligvis er mye lengre enn lengden på løpet / munningsinnretningen / suppressorens grensesnittgeometri.
En liten avvik ved monteringsgrensesnittet innebærer et mye større avvik av suppressorens utgangshull. Avvikene fra nominelle mål kan også være additive, noe som forverrer feiljusteringen av suppressoren. Geissele SAG er laget av herdet stål som har blitt slipt 0.002” under nominell løpet diameter. Utenfor diameteren på SAG er fint bearbeidet og rett til 0.001” over sin lengde.
Geissele herder SAG slik at den ikke slites ved å gli mot slipende pulverrester, trekker opp burrs hvis den glir mot feiljusterte baffler, eller lar slipende partikler imbedde seg i overflaten av gagen. Det kan være stor variasjon i løpet diameter og løpet retthet. 0.002” under nominell løpet diameter har vist seg å være den beste størrelsen på SAG som passer de fleste løp.
Den lange lengden på SAG justerer gagen til løpet; det er ikke nødvendig å ha en veldig stram passform med den lange lengden på Geissele SAG.
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.