Attributes
- Finish:
DDC
- Hand:
Ambidextrous
- Leveringsvekt: 0,045kg
- Frakthøyde: 5mm
- Fraktbredde: 38mm
- Fraktlengde: 218mm
- UPC: 854014005953
Elementdetaljer
US eksport klassifisering: 0A501.x
Produktnr.: 100020753
Produsentnr.: 05-476S
854014005953 Super Charging Handle (SCH) er 3D-maskinert fra en solid blokk av flykvalitets 7075-T6 aluminium. Den ambidekstrale designen gjør det mulig å betjene den sømløst fra begge sider av våpenet. Spakene har dobbel kontur, lik den på ladearmen til en M-4, hvor både x-aksen og y-aksen får radiuskutt. Håndteringsflaten på spaken er også rutenettmønstret, noe som gir et teksturert grep som hjelper ved bruk med hansker. Den hevede bakre kanten på SCH bidrar til å redusere gassutblåsning mot skyteren når man skyter med kortløpede og dempede våpensystemer. Alle deler er deretter Type 3 Hardcoat anodisert og er tilgjengelige i svart og DDC (Desert Dirt Color). Passer ikke til Sig 716 eller S&W M&P 10 rifler.Leveringstid ca. 14-21 dager.
Super Charging Handle (SCH) er 3D-maskinert fra et solid blokk av flykvalitet 7075-T6 aluminium. Den ambidextrous designen gjør det mulig å betjene våpenet sømløst fra begge sider.
Levene har dobbel kontur, lik den på ladearmen til en M-4, hvor både x-aksen og y-aksen får radiuskutt. Håndteringsflaten på leveren er også sjekket, noe som gir et teksturert grep og gjør det enklere å bruke med hansker.
Den hevede bakre kanten på SCH bidrar til å redusere gassutblåsning mot skytteren når man skyter med kortløpede og dempede våpensystemer. Alle deler er deretter Type 3 Hardcoat anodisert og er tilgjengelige i svart og DDC (Desert Dirt Color).
DDC
Ambidextrous
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.