Attributes
- Leveringsvekt: 0,126kg
- Frakthøyde: 13mm
- Fraktbredde: 102mm
- Fraktlengde: 152mm
Produktnr.: 749013572
Vi utviklet dette praktiske verktøyet for å hjelpe med å løse den evige marerittet for omreloadere; å fjerne en hylse som sitter fast i størkedyse. Dette skjer når kanten av hylsen rives av under nedslaget, noe som etterlater hylsekroppen i dysen, uten noe å gripe tak i for å trekke den ut. Sinclair Stuck Case Removal Tool lar deg fjerne den fastsittende hylsen fra enhver standard størkedyse uten risiko for å skade dysen. Bare fjern dysen fra pressen og trekk ut avtrekkerstiften til den er ute av tennhullet. Klem dysen i en skrustikke ogLeveringstid ca. 14-21 dager.
Vi har utviklet dette praktiske verktøyet for å hjelpe til med å løse omladerens gamle mareritt; å fjerne en hylse som sitter fast i størkningsverktøyet. Dette skjer når kanten av hylsen ryker under nedslaget, og etterlater hylsekroppen i verktøyet, uten noe å gripe tak i for å trekke den ut.
Sinclair Stuck Case Removal Tool lar deg fjerne den fastsittende hylsen fra ethvert standard størkningsverktøy uten risiko for å skade verktøyet. Slik bruker du det:
Med dette verktøyet kan du enkelt og effektivt håndtere hylser som sitter fast, og gjenopprette flyten i omladeprosessen.
Great Tool 02.07.2015
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.