Attributes
- Leveringsvekt: 0,971kg
- Frakthøyde: 25mm
- Fraktbredde: 102mm
- Fraktlengde: 165mm
- UPC: 611760230004
Produktnr.: 100020359
Produsentnr.: 23000
611760230004 INGOT MOULDLeveringstid ca. 14-21 dager.
Saeco ingot mould fra Redding er designet for å gi deg de beste resultatene når du støper dine egne kuler. Denne formen er laget med presisjon for å sikre at hver ingot er av høy kvalitet.
Enten du er en erfaren gunsmith eller en nybegynner, vil denne ingot mould hjelpe deg med å oppnå nøyaktighet og effektivitet i ditt arbeid. Den er enkel å bruke og gir deg muligheten til å lage ingots som kan brukes i videre produksjon av ammunisjon.
Invester i Saeco ingot mould fra Redding og opplev forskjellen i kvalitet og ytelse. Bestill i dag og ta ditt gunsmithing til neste nivå!
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.