Attributes
- Cartridge:
45-70 Government
- Style:
Rimmed Rifle
- Leveringsvekt: 0,091kg
- Frakthøyde: 18mm
- Fraktbredde: 20mm
- Fraktlengde: 127mm
Produktnr.: 184050490
Produsentnr.: F45/70GOVT
Laget av Clymer, en virkelig dedikert gruppe av våpenfolk, fra beste kvalitet, M-7 høyhastighetsstål. Dette er presisjonsverktøy for den profesjonelle våpensmeden og vil gi en livslang service når de blir tatt godt vare på. Fullt garantert. Roughers er .010" mindre i diameter enn den endelige størrelsen, kutter ikke halsområdet og bør brukes for å spare slitasje på Finish Reamer når mange kamre skal kuttes. Hvis bare noen få kamre skal kuttes, er en Finish Reamer alt du trenger. Suverene kvalitet reamers laget i henhold til SAAMI spesifikasjoner.Leveringstid ca. 14-21 dager.
RIMMED & BELTED RIFLE CHAMBERING REAMERS, 45-70 GOVERNMENT FINISHER CHAMBER REAMER fra CLYMER er laget av et dedikert team av våpenentusiaster, og er produsert i M-7 høyhastighetsstål av beste kvalitet. Disse presisjonsverktøyene er ideelle for profesjonelle våpensmeder og gir en livslang tjeneste når de blir riktig vedlikeholdt. Fullt garantert.
Vennligst oppgi: 1) Lager #. 2) Patronkaliber og navn.
45-70 Government
Rimmed Rifle
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.