Attributes
- Leveringsvekt: 0,045kg
- Frakthøyde: 10mm
- Fraktbredde: 51mm
- Fraktlengde: 152mm
- UPC: 076683094513
Produktnr.: 749015630
Produsentnr.: 9451
076683094513 Kom deg ut av en knipe med RCBS Pow'r Pull Kit. Denne kinetiske bullet pulleren har en robust enhetskropp og et brukervennlig ergonomisk håndtak som enkelt og raskt løser feil. De tre hylseholdende chuckene kan håndtere hylser fra 5.7x28mm og .22 Hornet opp til WSM og RUM-familien av patroner. (Ikke for bruk med Rimfire-patroner)Leveringstid ca. 14-21 dager.
RCBS Pow'r Pull Kit er en robust og brukervennlig løsning for å raskt og enkelt rette opp feil ved omlegging av prosjektiler. Denne kinetiske bullet puller har et solid ettstykke kropp og et ergonomisk håndtak som gjør bruken behagelig.
Enten du er en erfaren gunsmith eller en nybegynner, er RCBS Pow'r Pull Kit et uunnværlig verktøy for ditt verksted.
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.