Attributes
- Leveringsvekt: 1,315kg
- Frakthøyde: 30mm
- Fraktbredde: 89mm
- Fraktlengde: 226mm
- UPC: 050806105331
Produktnr.: 080505400
050806105331 Svaret på en pistol poleringsmaskin drøm! Gjort til de høyeste standardene for kvalitet med nøye screenet, sann-sized grits for pålitelig, repeterbare resultater og en naturlig, greaseless base som ikke etterlater en rest å rote opp bluing eller plating jobber. Pakket i en dannet, fleksible plast røret å bo frisk mellom bruker. 1) i motsetning til hard tørking skuremidler definerer polsk-O-Ray ® en middels myk overflate uten flinty vanskelig flak som, uansett grus størrelse som brukes, kan gjøre alvorlig skade på en glatt overflate. 2) det er lett brukes på polering hjul uten å stoppe motoren. Trykk den åpne enden av røret for å din hjulet; polske overholder bevegelige overflaten, stivner i noen sekunder og er klar til bruk. 3) på grunn av dens mykere natur hentes raskt en sann, rippel-fri overflate på alle hjul. Best mulig polerte overflaten, fri fra bølgene og sprette merker, er din garanti for en førsteklasses, profesjonell refinishing jobb. Polsk-O-Ray ® gjør dette for deg. 4) polsk-O-Ray ® har blitt brukt av børsemakere og metall spillerne Flyprodusenter siden tidlig på 1940-tallet. Uansett hvor en kvalitet overflate, uten skravling merker, klore merker og feil er nødvendig, er bruk av polsk-O-Ray ® et MUST. En presisjon produsent i Sørøst bestillinger av tønne. Og hvor ellers men på en pistol gjør en perfekt finish trekke mer ros og beundring? Disse vakre utførelser er årsaken til polsk-O-Ray ®'s fortsatte popularitet blant landets børsemakere og seriøse amatører. Ved å følge den "Master Metal Poleringsmaskins" teknikk, er det mulig å få en topp kvalitet ferdig i minimum av tid med P-O-R ®. Fullstendige instruksjoner er i våre Bluing Brukerhåndbok (#076-200-135) og bok børsemaker Kinks ™. Det består; hovedsakelig, å starte med den råeste grus og polering overflaten i en retning; så, med det neste finere grus på en annen hjulet polering på 45° vinkel til første "pass". Ved å følge denne fremgangsmåten ned gjennom finere grus tallene, er den endelige overflaten enestående for kvalitet og perfeksjon. Polsk-O-Ray ® leveres i en gjenlukkbare ytre bag. Sette tuben tilbake i vesken, tetning med uavgjort vri og alltid lagre alle dine polsk-O-Ray ® - nye eller delvis brukte - i kjøleskapet for lengst liv.Leveringstid ca. 14-21 dager.
POLISH-O-RAY® er svaret på drømmen til enhver våpenpolerer! Laget etter de høyeste kvalitetsstandardene med nøye utvalgte, ekte grus for pålitelige og gjentakbare resultater, samt en naturlig, fettfri base som ikke etterlater rester som kan ødelegge bluing eller plating jobber. Den kommer pakket i et formet, fleksibelt plastrør for å holde seg fersk mellom bruk.
Ved å følge "Master Metal Polisher's" teknikk er det mulig å oppnå et topp kvalitet finisharbeid på kort tid med P-O-R®. Fullstendige instruksjoner finnes i vår Bluing Instruction Booklet (#076-200-135) og boken Gunsmith Kinks™. Det består hovedsakelig av å starte med den groveste grusen og polere overflaten i én retning; deretter, med neste finere grus på et annet hjul, polere i 45° vinkler til det første "passet". Ved å følge denne prosedyren ned gjennom de finere grusnumrene, er den endelige overflaten uovertruffen når det gjelder kvalitet og perfeksjon.
POLISH-O-RAY® leveres i en gjenlukkbar ytterpose. Legg røret tilbake i posen, forsegl med en twist-tie og oppbevar ALLTID alt ditt Polish-O-Ray® - helt nytt eller delvis brukt - i kjøleskapet for lengst mulig holdbarhet.
SPESIFIKASJONER: Pakket i 2½lb. (1.1kg) netto innhold (min.) plasttube.
best ever 27.05.2013
polish o ray has been in my shop for many years Its GOOD just remember to store it in your fridge !
Polish-O-Ray in general 24.04.2012
Read other reviews as the material is the same except for the grit. 400 will polish to a mirror shine. You will need cotton gloves because a good buffing wheel is required & it gets the metal hot in a hurry. It does require refrigeration but goes on easily. I would say the shelf life is about a year even in a good zip-lock bag with some moisture. Be sure to label with a black marker the grit if you have more than one grit of this polish. after opening, it gets hard to distinguish the grits. Always use a separate buffing wheel for each grit you use. But in general, this is very good polish.
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.