-10 %
SWAMPFOX OPTICS PATRIOT PRECISION 6-24X50MM FFP SHARPSHOOTER MIL BLACK
PATRIOT PRECISION 6-24X50MM FFP SHARPSHOOTER MIL BLACK
Filtre:
Varianter
Filtre:
Variations:
Varianter:
-10 %
Batteri: None Click Value: 0.1 MIL Eye Relief: 4.0'' Finish: Black Focal Plane: First Illumination: No Lengde: 14.5'' Max Magnification: 24x Min. Magnification: 6x Model Number: Patriot Objektivstørrelse: 50mm Retikkel: Sharpshooter Grid MIL Rørdiameter: 30mm Vekt: 24.0 oz Produktnr.: 100047509
På lager
Batteri: None Click Value: 1/4 MOA Eye Relief: 4.0'' Finish: Black Focal Plane: First Illumination: No Lengde: 14.5'' Max Magnification: 24x Min. Magnification: 6x Model Number: Patriot Objektivstørrelse: 50mm Retikkel: Sharpshooter Grid MOA Rørdiameter: 30mm Vekt: 24.0 oz Produktnr.: 100047508
Kommer til lager
-10 %
Priser inkl. mva. pluss levering
Produktnr.: 100047509
Produsentnr.: PAT62450-L
889157000954 Patriot gir deg klarhet, brukervennlighet og holdbarhet som din presisjonsrifle fortjener. Den optimaliserte interne designen maksimerer øye-boksen og gir et flatt, klart siktebilde selv ved høy forstørrelse. Velg mellom de medfølgende lave eller høye forstørrelsesfinnene for å gjøre umiddelbare endringer i synsfeltet. Sharpshooter FFP gravert retikler er designet for nøyaktig avstandsmåling og holdover ut til lang avstand. Null-resetbare måltårn har hørbare og taktile klikk. Velg mellom Sharpshooter MOA med 0,25 MOA per klikkjustering, eller Sharpshooter MRAD med 0,01 MRAD per klikkjustering. Patriot gir bekymringsfri bruk i jakt, taktiske eller konkurransescenarier. Glassgravert første fokalplan retikler. Null-resetbare taktiske tårn. Justerbar parallax fra 20 yards til uendelig. 90 MOA/26 MIL eller total intern justering. Inkluderer korte og høye forstørrelsesfinner, oppklappbare linsehetter, kikkertklut og 3" solskjerm.
På lager 6 stk. på lageret i USA
1
-10 %
1
Leveringstid ca. 14-21 dager.
Leveringstid ca. 14-21 dager.
Ingen kostnader før vi sender.
Ingen kostnader:
Kredittkortet ditt blir ikke belastet når du legger inn bestillingen.
Ingen forpliktelser:
Ikke før forsendelse:
Kredittkortet ditt blir først belastet når vi sender bestillingen. Ikke før.
  • Klarhet og brukervennlighet
  • Zero-resettable taktiske tårn
  • Justerbar parallax
Beskrivelse Specification Kundeanmeldelser Accessories
-10 %
-10 %
Beskrivelse:
Vis original (engelsk)
Oppdag Patriot Precision Series 6-24X50MM FFP Rifle Scope
Funksjoner:
  • Inkluderte lav- eller høyprofil Magnification Throw Fins for raske endringer av synsfeltet.
  • Zero-resettable mål-tårn med hørbare og taktile klikk.
  • Patriot gir bekymringsfri bruk i jakt, taktiske eller konkurransesituasjoner.
Spesifikasjoner:
  • Glass etset første fokalplan retikler
  • Justerbar parallax fra 20 yards til uendelig
  • 90 MOA/26 MIL eller total intern justering
Inkluderer korte og høye forstørrelsesfins, flip-up linsehetter, sikteklut og 3" solskjerm.
Vilkår for kjøp
Dette produktet er kun tilgjengelig for salg i Norge
Attributes
  • Batteri:
    None
  • Click Value:
    0.1 MIL
  • Click Value: 0.1 MIL
  • Eye Relief:
    4.0''
  • Finish:
    Black
  • Focal Plane:
    First
  • Illumination:
    No
  • Length:
    14.5''
  • Max Magnification:
    24x
  • Min. Magnification:
    6x
  • Model Number:
    Patriot
  • Objective Size:
    50mm
  • Reticle:
    Sharpshooter Grid MIL
  • Tube Size:
    30mm
  • Weight:
    24.0 oz
  • Leveringsvekt: 1,195kg
  • Frakthøyde: 89mm
  • Fraktbredde: 102mm
  • Fraktlengde: 483mm
  • UPC: 889157000954
Elementdetaljer
US eksport klassifisering: 0A504.a
Kundeanmeldelser
Kundevurderinger (0)
0 / 5
-10 %
På lager