Patriot 4-16x44mm FFP kikkertsikte tilbyr klarhet, brukervennlighet og holdbarhet med justerbar parallax, nullstillbare turrets og skarpe retikler for nøyaktig skyting.
-10 %
SWAMPFOX OPTICS PATRIOT PRECISION 4-16X44MM FFP SHARPSHOOTER MIL BLACK
PATRIOT PRECISION 4-16X44MM FFP SHARPSHOOTER MIL BLACK
Filtre:
Varianter
Filtre:
Variations:
Varianter:
-10 %
Batteri: None Click Value: 0.1 MIL Eye Relief: 3.70'', 4.0'' Finish: Black Focal Plane: First Illumination: No Lengde: 14.17'' Max Magnification: 16x Min. Magnification: 4x Model Number: Patriot Objektivstørrelse: 44mm Retikkel: Sharpshooter Grid MIL Rørdiameter: 30mm Vekt: 22.1 oz Produktnr.: 100047507
På lager
-10 %
Batteri: None Click Value: 1/4 MOA Eye Relief: 3.70'', 4.0'' Finish: Black Focal Plane: First Illumination: No Lengde: 14.17'' Max Magnification: 16x Min. Magnification: 4x Model Number: Patriot Objektivstørrelse: 44mm Retikkel: Sharpshooter Grid MOA Rørdiameter: 30mm Vekt: 22.1 oz Produktnr.: 100047506
På lager
-10 %
Priser inkl. mva. pluss levering
Produktnr.: 100047507
Produsentnr.: PAT41644-L
889157000947 Patriot gir deg klarhet, brukervennlighet og holdbarhet som din presisjonsrifle fortjener. Den optimaliserte interne designen maksimerer øyeområdet og gir et flatt, klart siktebilde selv ved høye forstørrelser. Velg mellom de medfølgende lave eller høye forstørrelsesfinsene for å gjøre umiddelbare endringer i synsfeltet. Sharpshooter FFP etset retikler er designet for nøyaktig avstandsmåling og holdover opp til lang avstand. Null-resetbare måltårn har hørbare og taktile klikk. Velg mellom Sharpshooter MOA med 0.25 MOA per klikkjusteringer, eller Sharpshooter MRAD med .01 MRAD per klikkjusteringer. Patriot gir bekymringsfri bruk i jakt, taktiske eller konkurransescenarioer. Glassetsetted første fokalplan retikler Null-resetbare taktiske tårn Justerbar parallax fra 20 yards til uendelig 90 MOA/26 MIL eller total intern justering Inkluderer korte og høye forstørrelsesfins, oppfellbare linsehetter, kikkertklut og 3" solskjerm.
På lager 6 stk. på lageret i USA
1
-10 %
1
Leveringstid ca. 14-21 dager.
Leveringstid ca. 14-21 dager.
Ingen kostnader før vi sender.
Ingen kostnader:
Kredittkortet ditt blir ikke belastet når du legger inn bestillingen.
Ingen forpliktelser:
Ikke før forsendelse:
Kredittkortet ditt blir først belastet når vi sender bestillingen. Ikke før.
  • Klarhet og holdbarhet
  • Justerbar parallax
  • Zero-resettable turrets
Beskrivelse Specification Kundeanmeldelser Accessories
-10 %
-10 %
Beskrivelse:
Vis original (engelsk)
Oppdag presisjon med Patriot Precision-serien!
Egenskaper:
  • Zero-resettable turrets: Taktiske turrets med hørbare og taktile klikk.
  • Justerbar parallax: Fra 20 yards til uendelig.
  • Intern justering: 90 MOA/26 MIL eller total intern justering.
Pakke inkluderer korte og høye forstørrelsesfins, flip-up linsehetter, kikkertklut og 3" solskjerm. Patriot gir bekymringsfri bruk i jakt, taktiske eller konkurransesituasjoner.
Vilkår for kjøp
Dette produktet er kun tilgjengelig for salg i Norge
Attributes
  • Batteri:
    None
  • Click Value:
    0.1 MIL
  • Click Value: 0.1 MIL
  • Eye Relief:
    4.0''
  • Finish:
    Black
  • Focal Plane:
    First
  • Illumination:
    No
  • Length:
  • Max Magnification:
    16x
  • Min. Magnification:
    4x
  • Model Number:
    Patriot
  • Objective Size:
    44mm
  • Reticle:
    Sharpshooter Grid MIL
  • Tube Size:
    30mm
  • Weight:
    22.1 oz
  • Leveringsvekt: 1,152kg
  • Frakthøyde: 89mm
  • Fraktbredde: 102mm
  • Fraktlengde: 489mm
  • UPC: 889157000947
Elementdetaljer
US eksport klassifisering: 0A504.a
Kundeanmeldelser
Kundevurderinger (0)
0 / 5
-10 %
-10 %