Attributes
- Kaliber:
Universal
- Leveringsvekt: 0,152kg
- Frakthøyde: 2mm
- Fraktbredde: 94mm
- Fraktlengde: 127mm
- UPC: 734307901103
Universal
Produktnr.: 100010139
Produsentnr.: 90110
734307901103 Bruk Lee Cutter og Lock Stud sammen med Case Length Gauge & Shell Holder for å trimme hylser. Kan brukes for hånd eller med en elektrisk drill. Laget av herdet stål. Trimlengden kan ikke justeres, satt til SAMMI spesifikasjoner. Cutter og Lock Stud har en 3/8" aksel for montering i en drill. Eliminere menneskelig feil og oppsettstid.Leveringstid ca. 14-21 dager.
Bruk Lee Cutter & Lock Stud sammen med Case Length Gauge & Shell Holder for å trimme hylser. Dette verktøyet er ideelt for både håndbruk og bruk med elektrisk drill.
Optimaliser din hylsetrimming med dette pålitelige verktøyet fra LEE PRECISION!
Universal
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.