Attributes
- Die Style: -
- Gjenger:
7/8
- Kaliber: -
- Leveringsvekt: 0,3kg
- Frakthøyde: 43mm
- Fraktbredde: 43mm
- Fraktlengde: 125mm
Produktnr.: EU2012788
Produsentnr.: 3249601
FL-dies brukes til å størkne patronhylsen i full lengde. I tillegg til en avtagbar expander har våre FL-dies en integrert tennhettutløserpinne. Alle brukte spindler, expander og utløserpinne kan enkelt byttes ut om nødvendig, med bare litt innsats. Kalibrering skjer når patronhylsen skyves inn i die-en. Halsen på hylsen kalibreres fra innsiden når den trekkes ut av die-en. Dette vil forme patronhylsen og oppnå riktig hals-spenning. Den riktige posisjonen til die-en i pressen settes med låsemutteren. Alle relevante komponenter har et artikkelnummer for enkel bestilling om nødvendig. Du finner videre instruksjoner og hjelp til valg av tilbehør og reservedeler i manualen.
Bestillingsvare
Leveringstid ca 3-4 måneder
TRIEBELs FL dies er designet for å justere patronhylsen i full lengde.
I tillegg til en avtakbar expander, har våre FL dies en integrert primer ejector pin.
Alle brukte spindler, expander og ejector pin kan enkelt byttes ut om nødvendig, med lite anstrengelse.
Kalibreringen skjer når patronhylsen presses inn i die. Halsen på hylsen kalibreres fra innsiden når den trekkes ut av die. Dette former patronhylsen og oppnår riktig hals-spenning.
Den riktige posisjonen til die i pressen settes med låsemutteren. Alle relevante komponenter har et artikkelnummer for enkel bestilling om nødvendig.
Du finner ytterligere instruksjoner og hjelp til valg av tilbehør og reservedeler i manualen.
7/8
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.