Attributes
- Gjenger:
1 1/4
- Leveringsvekt: 0,65kg
- Frakthøyde: 55mm
- Fraktbredde: 55mm
- Fraktlengde: 130mm
Produktnr.: EU2013031
Produsentnr.: 3290011
FL-dies brukes til å størkne patronhylsen i full lengde. I tillegg til en avtakbar ekspander har våre FL-dies en integrert tennhelsesekspulsjonsnål. Alle brukte spindler, ekspander og ekspulsjonsnål kan enkelt byttes ut om nødvendig, med bare litt innsats. Kalibreringen skjer når patronhylsen presses inn i dies. Halsen på hylsen kalibreres fra innsiden når den trekkes ut av dies. Dette former patronhylsen og oppnår riktig halsstramming. Den riktige posisjonen til dies i pressen settes med låsemutteren. Alle relevante komponenter har et artikkelnummer for enkel gjenbestilling om nødvendig. Du finner ytterligere instruksjoner og hjelp til å velge tilbehør og reservedeler i manualen.
Bestillingsvare
Leveringstid ca 3-4 måneder
Full Length Die 1 1/4 og Full Length Die 300 PRC fra TRIEBEL er designet for å gi deg optimal ytelse når du størrelser patronhylser.
FL-diesene brukes til å størrelse patronhylsen i full lengde. I tillegg til en avtakbar ekspander, har våre FL-dies en integrert tennstiftutløserpinne.
Alle brukte spindler, ekspander og utløserpinne kan lett byttes ut om nødvendig, med bare litt innsats.
Kalibrering skjer når patronhylsen presses inn i diesene. Halsen på hylsen kalibreres fra innsiden når den trekkes ut av diesene. Dette former patronhylsen og oppnår riktig hals-tension.
Den riktige posisjonen til diesene i pressen settes med låsemutteren. Alle relevante komponenter har et artikkelnummer for enkel bestilling om nødvendig.
Du vil finne videre instruksjoner og hjelp til valg av tilbehør og reservedeler i manualen.
1 1/4
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.