Attributes
- Farge:
Black
- Material:
Molded Polymer
- Style:
Attachable
- Leveringsvekt: 0,127kg
- Frakthøyde: 57mm
- Fraktbredde: 140mm
- Fraktlengde: 159mm
- UPC: 648018127281
Black
Molded Polymer
Attachable
Produktnr.: 100008206
Produsentnr.: 410610PBK
648018127281 Med dobbelt så mye kapasitet som våre Single Mag Cases, har Double Mag Cases en innebygd spennfjær som sikkert holder magasiner i forskjellige størrelser. En justerbar beltespenneklips passer til belter av forskjellige bredder. Innebygd spennfjær holder sikkert magasiner i ulike størrelser. Inkluderer beltesløyfer og beltespenne. Buet for å passe til livlinjen for en slankere profil. Passer til 9mm/.40 Cal/.45 Cal/10mm/357 SigLeveringstid ca. 14-21 dager.
Med dobbelt så høy kapasitet som våre Single Mag Cases, har Double Mag Cases en innebygd spennfjær som sikkert holder magasiner av ulike størrelser.
Den justerbare belteklipsen passer til belter av forskjellige bredder, noe som gir deg fleksibilitet og komfort i bruk.
Ideell for både profesjonelle og hobbyister, BLACKHAWK sitt Double Mag Case er et must-have for enhver skytter.
Black
Molded Polymer
Attachable
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.