Attributes
- Style:
Hex
- Leveringsvekt: 0,009kg
- Frakthøyde: 6mm
- Fraktbredde: 76mm
- Fraktlengde: 102mm
- UPC: 769498485880
Hex
Produktnr.: 100043240
Produsentnr.: TK00N0385SSL1
769498485880 Oversikt: For reparasjon av enhver .22 kaliber kammer som har blitt skadet av tennstiftpåvirkning. Fjerner en svært vanlig årsak til mating- og uttaksproblemer. Korrosjonsbestandig, varmebehandlet, for langvarig holdbarhet. Tandemkross har gjort det! Å tørrskyte pistolen virker harmløst, men visste du at tørrskyting av en rimfire-pistol kan skape en liten burr som kan vokse og bli dypere over tid, noe som fører til mating- og pålitelighetsproblemer? Nå, takket være den nye TANDEMKROSS ChamberMade Ironing Swage, kan du reparere skadene på sluttstykket forårsaket av tørrskyting. Den nye, praktiske ChamberMade Ironing Swage kan betjenes med en ¼” hex-drev skrutrekker fra kammer-siden eller alternativt ved å feste den til en rengjøringsstang satt inn fra munningen. Kjøp din ChamberMade i dag og bring sluttstykket ditt tilbake til fabrikkny tilstand!Leveringstid ca. 14-21 dager.
Produktnavn: "CHAMBERMADE" CHAMBER IRONING SWAGE GUNSMITH TOOL, CHAMBER IRONING SWAGE GUNSMITH TOOL FOR 22LR & 22 SHORT
Merke: TANDEMKROSS
Ved første øyekast:
Tandemkross har gjort det! Tørrskyting av pistolen virker harmløst, men visste du at tørrskyting av en rimfire pistol kan skape en liten burr som kan vokse og bli dypere over tid, noe som fører til matings- og pålitelighetsproblemer? Nå, takket være den nye TANDEMKROSS ChamberMade Ironing Swage, kan du reparere breech face-skader forårsaket av tørrskyting. Den nye, praktiske ChamberMade Ironing Swage kan betjenes med en ¼” hex drive skrutrekker fra kammeret eller alternativt ved å feste den til en rengjøringsstang som settes inn fra munningen.
Kjøp din ChamberMade i dag og bring breech face tilbake til fabrikkny tilstand!
Hex
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.