Over 300 000 kunder - vi takker dere!

40 000+ produkter for jakt og skytesport

ERATAC® backup-sight tilbyr robust design, lav vekt, korrosjonsbestandighet, og intuitiv sikting, perfekt for både militære og konkurranseformål.

ERATAC BACKUP FRONT & REAR SIGHT FOR HK TYPE RIFLES W/PICATINNY

430105673

Filters:

Varianter
Filtre:
Variations:

Varianter:

Farge: Black Make: Heckler & Koch Modell: MR556 Style: Ghost Ring Produktnr.: 430105673
Kommer til lager
5199 NOK 0 kr 5 199 *
Farge: Black Make: Heckler & Koch Modell: MR556 Style: Offset Produktnr.: 430105674
Kommer til lager
5899 NOK 0 kr 5 899 *
5199 5899 2 NOK
5199 NOK kr 5 199

Priser inkl. mva. pluss levering

Produktnr.: 430105673

Produsentnr.: T0540-2355

ERATAC® backup-sikten er utviklet for å tilby et robust og slitesterkt sikte som tåler de hardeste forholdene, samtidig som det tilbyr presisjonen fra et konkurransesikte. Kombinasjonen av stålkomponenter der det er absolutt nødvendig og høykvalitets aluminium der det er tilstrekkelig, ga oss muligheten til å implementere et sikte med minimalistisk design, lav vekt og minimum høyde. Takket være en spesiell overflatebehandling er alle deler korrosjonsbestandige for å tåle maritime forhold. Den fjærbelastede foldemekanismen beskytter pålitelig sikte mot skade når det brukes under tøffe forhold i felten. Et backup-sikte må gjøre det mulig for skytteren å sikte raskt og intuitivt, spesielt når man handler under stress. Eratac har derfor designet ERATAC® backup-sikten slik at den lille og store ghost ring er i samme plan. Det er ikke nødvendig å endre siktepunktet når avstanden til målet forblir uendret. Høyden på dette siktet tilsvarer høyden på et AR15 standard sikte og kan enkelt kombineres med produkter fra andre produsenter. Frontsiktet er tilgjengelig i to forskjellige versjoner. Eratac anbefaler å bruke den brede stangen (1,8 mm / 0,07”) til militære formål. Når siktet brukes til konkurranseskyting, anbefales den mindre versjonen med en 1,35 mm / 0,05” bred sikteinnsats. Ingen verktøy er nødvendig for å endre høyden på frontsiktet. ERATAC® backup-sikten er egnet for alle AR15 frontsikter med 8-36 UNF gjenger. På grunn av dette kan et stort utvalg av ettermarkeds frontsikter brukes. ERATAC® backup-sikten, med sin svært lave høyde på bare 9 mm / 0,35”, letter også bruken av ekstremt lavmonterte optikker. Heckler og Koch Stil: Backup-sikte, sett inkluderer frontsikte med 1,8 mm / 0,07“ bred stang og baksikte.
Kommer til lager
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10+
kr 5 199

Priser inkl. mva. pluss levering

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10+

Restordre. Sendes når kommer til lager. Leveringstid ca 4-12 uker fra USA lager.

Restordre. Sendes når kommer til lager. Leveringstid ca 4-12 uker fra USA lager.

Ingen kostnader før vi sender.
Ingen kostnader:
Kredittkortet ditt blir ikke belastet når du legger inn bestillingen.

Ingen forpliktelser:
Du er ikke forpliktet før varene er sendt. Du kan kansellere bestillingen når som helst før forsendelse – uten kostnad.

Ikke før forsendelse:
Kredittkortet ditt blir først belastet når vi sender bestillingen. Ikke før.
  • Robust og slitesterk design
  • Rask og intuitiv sikting
  • Kompatibel med AR15 front sights
5199 5899 2 NOK
Beskrivelse Specification Kundeanmeldelser Accessories

ERATAC BACKUP FRONT & REAR SIGHT FOR HK TYPE RIFLES W/PICATINNY

5199 NOK kr 5 199

Priser inkl. mva. pluss levering

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10+
kr 5 199

Priser inkl. mva. pluss levering

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10+

Restordre. Sendes når kommer til lager. Leveringstid ca 4-12 uker fra USA lager.

Beskrivelse:

Vis original (engelsk)

Kraftig backup-sikte for Heckler og Koch rifler

ERATAC® backup-sikte er utviklet for å tilby et robust og slitesterkt sikte som tåler de tøffeste forholdene, samtidig som det gir presisjon som et konkurransesikte.

Egenskaper:

  • Materialer: Kombinasjonen av stål der det er absolutt nødvendig og høykvalitets aluminium der det er tilstrekkelig, gir et sikte med minimalistisk design, lav vekt og minimum høyde.
  • Korrosjonsbestandighet: Takket være en spesiell overflatebehandling er alle deler korrosjonsbestandige og tåler selv maritime forhold.
  • Folding-mekanisme: Den fjærbelastede foldemekanismen beskytter sikte fra skade når det brukes under tøffe forhold i felten.
  • Rask og intuitiv sikting: Backup-siktet er designet for at skytteren raskt og intuitivt kan sikte, spesielt under stress.
  • Høyde: Høyden på dette siktet tilsvarer høyden på et standard AR15-sikte, og kan enkelt kombineres med produkter fra andre produsenter.

Det fremre siktet er tilgjengelig i to forskjellige versjoner. Eratac anbefaler å bruke den brede posten (1,8 mm / 0,07”) for militære formål. Når siktet brukes til konkurranseskyting, anbefales den mindre versjonen med et 1,35 mm / 0,05” bredt sikteinnsats.

Ingen verktøy er nødvendig for å endre høyden på det fremre siktet. ERATAC® backup-sikte er kompatibelt med alle AR15 fremre sikter som har en 8-36 UNF gjenge. Dette gjør at et stort utvalg av ettermarkeds fremre sikter kan brukes.

Med sin svært lave høyde på bare 9 mm / 0,35” letter ERATAC® backup-sikte bruken av ekstremt lavt monterte optikker.

Heckler og Koch stil: Backup-sikte, sett inkluderer fremre sikte med 1,8 mm / 0,07“ bred post og bakre sikte.



Attributes

  • Farge:
    Black
  • Modell:
    MR556
  • Style:
    Ghost Ring
  • Våpentype:
    Heckler & Koch
  • Leveringsvekt: 0,141kg
  • Frakthøyde: 93mm
  • Fraktbredde: 80mm
  • Fraktlengde: 55mm

Kundeanmeldelser

Kundevurderinger (0)

0 / 5

Varianter:

Farge: Black Make: Heckler & Koch Modell: MR556 Style: Ghost Ring Produktnr.: 430105673
Kommer til lager
5199 NOK 0 kr 5 199 *
Farge: Black Make: Heckler & Koch Modell: MR556 Style: Offset Produktnr.: 430105674
Kommer til lager
5899 NOK 0 kr 5 899 *

Oops! Noe gikk galt.

Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.

Tilbake til toppen