Attributes
- Cartridge:
400 Corbon
- Finish:
Brass
- Antall: 100
- Leveringsvekt: 0,606kg
- Frakthøyde: 25mm
- Fraktbredde: 152mm
- Fraktlengde: 178mm
Elementdetaljer
US eksport klassifisering: 0A505.x
400 Corbon
Brass
Produktnr.: 749018119
Produsentnr.: 4000
400 Cor-Bon hylse er en 45 Auto +P-basert hylse som er nedkjørt til 40 kaliber. Primerlommen ble endret fra stor pistolprimer til liten pistol/rifleprimer. Testresultatene konkluderte med at det ikke var noen negative effekter fra å bytte til liten primerlomme. Cor-Bon anbefaler å bruke Winchester Small Pistol Primers eller Remington 7 1/2 primers. De mest populære selvladende pistoler som er kamret for .45 Auto kan konverteres til .400 Cor-Bon patronen. Starline er en familieeid bedrift som er stolt av å produsere den høyeste kvaliteten av messinghylser tilgjengelig. Med en produksjonsprosess fokusert på kvalitet fremfor kvantitet, lager Starline den fineste messing og har gjort det i mer enn 40 år fra sin toppmoderne produksjonsfasilitet i Sedalia, MO.Leveringstid ca. 14-21 dager.
400 Cor-Bon-hylsen er en 45 Auto +P-basert hylse som er nedkjørt til 40 kaliber. Primerlommen har blitt endret fra stor pistolprimer til liten pistol/rifleprimer. Testresultater har vist ingen negative effekter fra bytte til liten primerlomme.
Cor-Bon anbefaler å bruke Winchester Small Pistol Primers eller Remington 7 1/2 primers. De mest populære selvladende pistoler som er kamret for .45 Auto kan konverteres til .400 Cor-Bon patronen.
Starline er et familieeid selskap som er stolt av å produsere messinghylser av høyeste kvalitet. Med en produksjonsprosess fokusert på kvalitet fremfor kvantitet, lager Starline den fineste messing og har gjort det i mer enn 40 år fra sin toppmoderne produksjonsfasilitet i Sedalia, MO.
400 Corbon
Brass
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.