Attributes
- Degree:
65
- Leveringsvekt: 0,032kg
- Frakthøyde: 10mm
- Fraktbredde: 79mm
- Fraktlengde: 152mm
- UPC: 050806019799
Produktnr.: 080621330
050806019799 Vår spesielle 65° skulder Sight Base Cutter er designet for å kutte dovetails for både standard Colt-fabrikk og mil-spec 1911 Autos, samt for erstatningssikter som Wichita Hi-Mount, eldre Bo-Mar og andre med en 65° skulder. Noen produsenter bruker en 60° dovetail på sine bakre sikter, og vi har også en cutter for å matche dem. For lavmonterte justerbare sikter, bruk Standard Sight Base Cutter vist på denne siden. Faktisk kuttediameter er .330" så mer enn ett pass vil være nødvendig for å installere de fleste sikter. Dette er gjort med vilje for å ta høyde for fabrikkvariasjoner i basens bredde samt fresetoleranser. ADVARSEL: Kun for bruk i fresemaskin. Høyhastighetsstål, 2" (5 cm) lang, 3⁄8" (9,5 mm) diameter skaft. 60° eller 65° skulder. IKKE OVERSTIG 700 rpm, HØYERE HASTIGHET VIL KNEKKER TENNER.Leveringstid ca. 14-21 dager.
Vår spesielle 65° skulder Sight Base Cutter er designet for å kutte dovetails for både standard Colt fabrikk og mil-spec 1911 Autos, samt for erstatningssikter som Wichita Hi-Mount, eldre Bo-Mar og andre med en 65° skulder. Noen produsenter bruker en 60° dovetail på sine bakre sikter, og vi har også en kutter som passer til dem.
Denne designen er gjort med vilje for å ta høyde for fabrikkvariasjoner i basebredde samt fresetoleranser.
ADVARSEL: Kun for bruk i fresemaskin. Høyhastighetsstål, 2" (5cm) lang, 3⁄8" (9.5mm) diameter skaft. 60° eller 65° skulder. IKKE OVERGÅ 700 rpm, HØYERE HASTIGHET VIL KNEKKER TENNER.
65
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.