Attributes
- Degree:
65
- Leveringsvekt: 0,032kg
- Frakthøyde: 10mm
- Fraktbredde: 79mm
- Fraktlengde: 152mm
- UPC: 050806019799
Produktnr.: 080621330
050806019799 Vår spesielle 65° skulder Sight Base Cutter er designet for å kutte dovetails for både standard Colt-fabrikk og mil-spec 1911 Autos, samt for erstatningssikter som Wichita Hi-Mount, eldre Bo-Mar og andre med en 65° skulder. Noen produsenter bruker en 60° dovetail på sine bakre sikter, og vi har også en cutter for å matche dem. For lavmonterte justerbare sikter, bruk Standard Sight Base Cutter vist på denne siden. Faktisk kuttediameter er .330" så mer enn ett pass vil være nødvendig for å installere de fleste sikter. Dette er gjort med vilje for å ta høyde for fabrikkvariasjoner i basens bredde samt fresetoleranser. ADVARSEL: Kun for bruk i fresemaskin. Høyhastighetsstål, 2" (5 cm) lang, 3⁄8" (9,5 mm) diameter skaft. 60° eller 65° skulder. IKKE OVERSTIG 700 rpm, HØYERE HASTIGHET VIL KNEKKER TENNER.Leveringstid ca. 14-21 dager.
Vår spesielle 65° shoulder Sight Base Cutter er designet for å kutte dovetails for både standard Colt-fabrikk og mil-spec 1911 Autos, samt for erstatningssikter som Wichita Hi-Mount, eldre Bo-Mar og andre med en 65° shoulder. Noen produsenter bruker en 60° dovetail på sine bakre sikter, og vi har også en cutter som passer til dem.
For lavmonterte justerbare sikter, bruk Standard Sight Base Cutter vist på denne siden. Den faktiske skjærediameteren er .330", så mer enn ett pass vil være nødvendig for å installere de fleste sikter. Dette er gjort med vilje for å ta hensyn til fabrikkvariasjoner i basens bredde samt fresetoleranser.
65
Vi opplevde en feil under innlasting av dette innholdet. Vennligst last inn siden på nytt for å fortsette. Hvis problemet vedvarer, ta kontakt med kundeservice.